HAKKIMIZDA

kurumsal.jpg

World Wide Tarım (WW Tarım)  WW Gup üyesi şirketlerden birisidir. WW Tarım, zirai ürünlerin üretimini ve ticaretini yapan uluslararası bir işletmedir. Firmamız Türkiye’de üretilen tarımsal ürünlerin ihracatını yapmaktadır ve ihtiyaç halinde başta tropikal meyveler olmak üzere ithalat yapmaktadır.

 

WW Tarım, 10 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu ik günden beri yaş, sebze ve meyve ihracatı konusunda uzman kadroya sahip şirketimiz; deneyimli müstahsillerimiz ile ortak dayanışma içerisinde üretilen sebze ve meyvelerin Avrupa standartlarına uygun bir şekilde paketlenip iç ve dış piyasaya sunarak çeşitli markalarıyla sektörde aranan isim haline gelmiştir.

Şirketimiz bölgesel ürünler ile ilgili yatırımlarla ürün yelpazesini oldukça geniş tutmuş ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır Mersin, Antalya ve Denizli Mersin firmamız için tarımsal üs konumundadır. Mersin dışında Bursa, Antalya, Denizli ve Manisa, Malatya ve Hatay ürün çeşitlerimiz ve iştigal bölgelerimizden bazılarıdır.

 
Gerçekleştirdiği dünya standartlarında üretimi ile WW Tarım dünya’da kabul gören bir firma haline gelmiştir.


Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. "Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir" anlayışı ile çalışan WW Tarım gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya devam edecektir.

 

 info@wwagri.com  e-posta adresimize her türlü taebinizi iletebilirsiniz. Ekip arakadaşlarımızdan birisi en kısa zamanda dönüş yapacaktır.